Historia

HISTORY.jpg

Pierwsze produkty powstały w roku 2005. Od tamtej pory producent skupia się na wyjątkowym designie wanien. Produkty musiały spełniać szereg wymagań: miały się odznaczać najwyższą możliwą jakością, być wygodne, funkcjonalne i piękne.

Początki naszej działalności to kilkuosobowa grupa pasjonatów, która na niewielkiej powierzchni stworzyła ofertę opartą jedynie o kilka modeli wanien. Dwa lata później marka SEGEA przeniosła się do nowych pomieszczeń, znacznie zwiększając możliwości, poszerzając swoją ofertę o kolejne modele wanien.

Silna, stabilna pozycja na rynku, większa ilość miejsca do magazynowania i niezmiennie wysoka jakość wanien umożliwiła nam dalsze rozszerzenie działalności na Skandynawię, a później eksport do wielu europejskich krajów.

Producent w 2010 roku pod ścisłą kontrolą inżynierów część produkcji przeniósł do nowoczesnego zakładu produkcyjnego na dalekim wschodzie. Dziś wanny marki SEGEA produkowane są w fabryce o łącznej powierzchni 10.000 m2a eksport obejmuje ponad 20 krajów.

Duży obszar działania spowodował, że skupiamy się na sprzedaży naszych produktów odbiorcom hurtowym. Nieustannie staramy się wzbogacać naszą ofertę i ulepszać produkty, po to, aby wanny SEGEA były odpowiedzią na potrzeby i pomysły Klientów. Staranny dobór dystrybutorów umożliwia utrzymać wysoką jakość marki także na końcowych etapach realizacji zamówień.

Doświadczenie i wiedza zdobyte na przestrzeni lat owocują zaufaniem oraz satysfakcją końcowych Klientów.

SEGEA - Twoja łazienka, nasza pasja.