Serwis

service.jpg

Powierzchnia wszystkich wanien SEGEA pokryta jest wysokogatunkowym akrylem. Akryl używany do produkcji wanien jest najbardziej wytrzymałym materiałem z surowców dostępnych na rynku. Akryl tworzy twardą, gładką powierzchnię, która zapobiega gromadzeniu się brudu i jest materiałem który wyróżnia się znakomitą izolacją akustyczną i termiczną znacznie przewyższającą konglomeraty kamienne. Posiada również wyższą odporność na barwienie niż inne tworzywa sztuczne. W normalnych warunkach użytkowania akryl jest trwałym materiałem, który przy minimalnym wysiłku wkładanym w czyszczenie zachowa swoje piękno przez wiele lat.

  • Akryl należy czyścić miękką ściereczką lub gąbką z wodą i mydłem. Umytą wannę powinno się dokładnie przepłukać wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką.
  • Używając produktów czyszczących należy zawsze sprawdzić, czy są one zalecane do stosowania na akrylu, w przeciwnym razie warstwa akrylowa może ulec uszkodzeniu.
  • Kurz znajdujący się na powierzchni wanny należy wycierać suchą i czystą, miękką ściereczką.
  • Smary, oleje, tusz oraz punktowe plamy czyści się z powierzchni akrylowej za pomocą alkoholu izopropylowego. Następnie miejsce, w którym była plama należy dokładnie przepłukać wodą i osuszyć czystą, miękką szmatką.
  • Do czyszczenia akrylu nie wolno używać żrących środków czyszczących.
  • Nie można dopuścić do kontaktu powierzchni akrylowej z lakierem, lakierem do paznokci, zmywaczem do paznokci, rozpuszczalnikiem, itp.
  • Należy unikać umieszczania żyletek oraz innych ostrych narzędzi na akrylu- powierzchnia może ulec zarysowaniu.
  • Drobne rysy powstałe w trakcie użytkowania mogą być usunięte przez delikatne polerowanie powierzchni czystą, miękką szmatką z dodatkiem specjalnej pasty do polerowania.
  • W celu zachowania gładkości akrylu zaleca woskować powierzchnię raz w roku.

 

Gwarancja

Twoja nowa wanna akrylowa jest objęta gwarancją na okres 6 lat od daty zakupu i podlega standardowym warunkom. Nasza międzynarodowa gwarancja obejmuje wady materiałowe i fabryczne występujące po dostawie zakupionego towaru. Gwarancja jest ważna tylko i wyłącznie, jeśli karta gwarancyjna jest opatrzona datą, prawidłowo wypełniona i opieczętowana przez oficjalnego dealera marki SEGEA. Gwarancja nie obejmuje normalnego zużycia i starzenia się produktu (np. zadrapanie warstwy akrylowej lub jej odbarwienia w wyniku użycia niewłaściwych produktów do pielęgnacji), a także uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania lub instalacji wanny.