Jakość

QUALITY.jpg

Chcemy, by codzienne, domowe życie naszych Klientów stawało się przyjemniejsze. Aby tego dokonać nasze produkty muszą być piękne, funkcjonalne i przede wszystkim solidne oraz trwałe, służyć przez długie lata - dlatego wysoka jakość produktów jest dla nas szczególnie ważna.

Idea naszej marki polega na oferowaniu wyjątkowo dobrych produktów, jest obecna we wszystkim. Dobór kooperantów umożliwił nam wybór najlepszych  produktów, poprzez dobór materiałów i surowców, technologię, produkcję, pakowanie, aż po dystrybucjię.

Ścisła współpraca z kooperantami i producentem przyczynia się do powstania wygodnych i trwałych wanien o niezwykłych bryłach. Na etapie tworzenia  testowane są wszystkie materiały i komponenty. Dążenie do ciągłego ulepszania produktów to wyjątkowe wyzwanie.

Poprzez wdrożenie przez producenta międzynarodowego systemu jakości ISO9001: 2000, dyrektyw i akredytacji (CE, TUV) oraz certyfikatu GS, produkty marki SEGEA są doceniane zarówno w Szwecji jak i w innych europejskich krajach.