Produkcja

132592729da609dba769867231e7cd87.jpg

SEGEA to marka, która oferuje wanny przeznaczone na rynek skandynawski. Wysoka jakość naszych produktów oraz dopracowany wygląd pozwoliły nam skutecznie rozszerzyć działalność na wiele krajów znajdujących się w całej Europie.

Dynamiczny rozwój producenta oznaczał zwiększanie powierzchni magazynowych. Aby sprostać wymaganiom rynku i popytu w 2010 roku wytwórca rozszerzył swoją działalność poprzez nawiązanie współpracy z nowymi kooperantami.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, dlatego nie boimy się eksperymentów i zmian. Producent stale ulepsza produkty i kreowane modele, które pasują do naszego modelu biznesowego. Tworzenie ponadprzeciętnych wanien wymaga wiedzy i doświadczenia, zapewniających szczegółowe, dopracowane wzornictwo i wytrzymałość.

Solidny szkielet wanien stanowią szklane włókna połączone żywicą, natomiast wierzch wanny wykonany jest z grubej warstwy śnieżnobiałego akrylu sanitarnego. Używany wysokogatunkowy akryl posiada strukturę zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz zabrudzeń. Wszystkie wanny są pokryte powłoką antybakteryjną.

Przemyślane projekty, wysokiej jakości materiały i dokładne wykonanie oznaczają, że wanny są wygodne, piękne, trwałe oraz mają znakomitą izolację akustyczną i termiczną.