SEGEA – Twoja łazienka, nasza pasja.

Wanna wolnostojąca SEGEA SGA‑320

Model charakteryzuje się niezwykłą, ponadczasową bryłą. Prosty, uniwersalny kształt wanny wspaniale prezentuje się w łazienkach urządzonych niemal w każdym stylu. Wypukłe zewnętrzne ścianki wanny powodują, że wanna wydaje się być niższa niż jest w rzeczywistości. Cienkie krawędzie dodają modelowi uroku nadając wannie luksusowego, stylowego charakteru. Ze względu na duże wymiary kąpiel w tej wannie jest wyjątkowo komfortowa.

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

layers-min.jpg

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

Cena: 3 900,00 zł (brutto)