SEGEA – Twoja łazienka, nasza pasja.

Wanna wolnostojąca SEGEA SGA‑418

Model wyróżnia się czystą, minimalistyczną formą. Projektanci nadali wannie elegancki, symetryczny kształt. Nieskomplikowana forma uwydatnia ponadczasowe piękno wanny. Opływowy kształt zwęża się ku dołowi z dwóch stron sprawiając, że produkt nabiera lekkości. Niewielkie rozmiary tego zgrabnego modelu decydują o tym, że produkt doskonale prezentuje się w większych oraz w nieco mniejszych łazienkach. Uniwersalna forma wanny SGA-418 świetnie sprawdza się zarówno w klasycznych jak i w nowoczesnych aranżacjach.

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

layers-min.jpg

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

Cena: 4 200,00 zł (brutto)