SEGEA – Twoja łazienka, nasza pasja.

Wanna wolnostojąca SEGEA SGA‑484

Wanna została stworzona z myślą o Klientach ceniących oryginalne, pomysłowe formy. Niezwykły kształt wanny przypomina falującą wodę. Fantazyjny wygląd wanny wspaniale prezentuje się w łazienkach inspirowanych naturą. Wanna SGA-484 sprawia, że pomieszczenie nabiera klimatu sprzyjającego odprężeniu i odpoczynkowi. Optymalny kształt wanny zapewnia komfortowe ułożenie ciała podczas kąpieli. Pochylona, podwyższona boczna ścianka stanowi wygodne oparcie dla pleców.

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

layers-min.jpg

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

Cena: 3 900,00 zł (brutto)