SEGEA – Twoja łazienka, nasza pasja.

Wanna wolnostojąca SEGEA SGA‑172

Wanna SGA-172 to jeden z najnowszych produktów SEGEA. Charakterystyczna, nowoczesna bryła wanny przyciąga wzrok oryginalnym wyglądem. Unikalne półki oraz wcięcia w krawędziach stanowią praktyczny i funkcjonalny dodatek decydujący o wyjątkowości wanny. Wanna SGA-172 łączy w sobie zalety modeli wolnostojących oraz służących do zabudowy. Może zostać postawiona zarówno bezpośrednio przy ścianie jak również na środku podłogi. Szeroki rant oraz konstrukcja trwale łącząca wannę z obudową powodują, że woda pozostaje ciepła przez dłuższy czas. Wanna SGA-172 polecana jest do nowoczesnych łazienek urządzanych między innymi w stylu minimalistycznym, skandynawskim, loftowym, futurystycznym.

Doskonałe wykonanie zaowocowało uzyskaniem pięknej, solidnej i trwałej wanny. Wysokiej jakości śnieżnobiały akryl został nałożony z niezwykłą starannością - ścianki wanny posiadają perfekcyjnie gładką i błyszczącą powierzchnię. Wanna pokryta jest powłoką antybakteryjną. Dno jest szczególnie wytrzymałe dzięki zastosowaniu podwójnego wzmocnienia. Podwójne wzmocnienie tłumi dźwięki, powoduje, że dno jest gładkie, nie ugina się pod ciężarem i pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wody przez długi czas.

Zachowanie wysokiej jakości jest dla nas szczególnie ważne. Wanna Segea jest piękna i funkcjonalna, ale przede wszystkim solidna oraz trwała. Wanna powstała w taki sposób, aby jej wpływ na środowisko podczas produkcji i stosowania był minimalny.

layers-min.jpg

Produkt wykonany jest z najwyższej jakości, błyszczącego, śnieżnobiałego akrylu. Wzmocnione dno, włókna szklane połączone żywicą oraz gruba warstwa akrylu powodują, że wanna jest niezwykle wytrzymała. Innowacyjna powłoka NANO-COATING ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Transparentna polimerowa warstwa sprawia, że woda wraz z osadami i kamieniem spływa po powierzchni nie osadzając się na ściankach wanny.

Cena: 5 800,00 zł (brutto)